Szkolenia dla Firm i Instytucji

Angielski, Niemiecki, Hiszpański, Francuski, Włoski, Rosyjski, Arabski, Japoński, Chiński, Polski dla cudzoziemców
Poziom zaawansowania A1-C2


Podczas tego typu szkoleń językowych, Wasi menedżerowie i pracownicy szybko i skutecznie nauczą się angielskiego, niemieckiego, czy innego języka obcego, bądź poszerzą posiadane już umiejętności. Gwarantujemy najwyższą jakość usług edukacyjnych, zapewniając przy tym indywidualne podejście i szeroko pojętą elastyczność.

Państwo wytyczacie cel szkoleń, a my dobieramy odpowiednie metody i techniki nauczania. Tworzymy autorskie programy wpisujące się w aktualne, bądź przyszłe potrzeby firmy i jej pracowników. Dopasowujemy zajęcia do ich harmonogramu pracy i rytmu dnia oraz dobieramy odpowiedniego lektora. Wspólnie uzgadniamy miejsce prowadzenia zajęć, które mogą odbywać się w naszej szkole, w estetycznych i nowocześnie wyposażonych salach wykładowych, jak również w domu pracownika lub w siedzibie Państwa firmy.

Podczas pierwszego spotkania, dokonamy audytu językowego, tj. analizy indywidualnych potrzeb i oczekiwań Państwa firmy i kierowanych na szkolenie pracowników. Sprawdzimy ich umiejętności językowe, uzgodnimy profil tematyczny i formułę szkoleń, zaproponujemy podział na grupy. „Uszyjemy” szkolenia adekwatnie do aktualnych umiejętności pracowników – od podstaw, aż po treningi na najwyższym poziomie zaawansowania, w zakresie języka biznesu, języka dnia codziennego, bądź przygotowujące do certyfikatów językowych.

W ramach zajęć, pracownicy nauczą się sztuki nowoczesnej prezentacji firmy, zasad prowadzenia korespondencji handlowej, przygotujemy ich do odczytów, bądź wyjazdów za granicę oraz zapoznamy ze zwyczajami obowiązującymi w relacjach B2B. Nasi lektorzy chętnie pomogą uczestnikom szkoleń również w ich codziennych działaniach wynikających z zajmowanego w firmie stanowiska – sprawdzą tłumaczenie, czy przygotują do ważnej rozmowy.

Szkolenia dla kadry zarządzającej i pracowników firm prowadzimy z reguły w małych grupach, bądź w formie zajęć indywidualnych, co pozwala na utrzymanie wysokiego tempa i skuteczności nauczania. Nasi partnerzy biznesowi, często – zwłaszcza gdy mają do przeszkolenia pojedyncze osoby – korzystają z możliwości lokowania swoich pracowników na kursach językowych organizowanych przez szkołę na zasadach ogólnych – prowadzonych także w małych, tyle że otwartych grupach.

Organizacja kursu


 • dowolna ilość lekcji w tygodniu

 • indywidualny harmonogram zajęć

 • dni i godziny zajęć do wyboru

 • lektor polski i/lub native speaker

 • dowolna ilość i liczebność grup szkoleniowych

Dodatkowo


 • bezpłatny audyt językowy

 • autorski program nauczania

 • raportowanie postępów w nauce

 • materiały pomocnicze do nauki

 • certyfikaty

 • biblioteka