Warto Nas Wybrać

Powstaliśmy po to, by zaoferować wszystkim Klientom – tym nowym i tym, z którymi znamy się od lat, wyjątkową jakość nauczania. Nasi lektorzy znają kody języków obcych, dzięki którym wprowadzą Cię w świat komunikacji z ludźmi pochodzącymi z różnych stron kuli ziemskiej. Jak wiadomo – dobry lektor to więcej niż połowa sukcesu, dlatego współpracujemy wyłącznie z najlepszymi specjalistami, tworzącymi zespół ambitnych, kreatywnych i przesympatycznych ludzi.

Są wśród nich zarówno lektorzy polscy, jak i anglojęzyczni native-speakers. Znaczna część zespołu naszych lektorów posiada licencje egzaminatorów, prestiżowych międzynarodowych ośrodków egzaminacyjnych, takich jak British Council i Goethe Institut.

Każde zajęcia są zawsze starannie przemyślane i przygotowane – lektor wie, że odpowiednio dobrane formy pracy i ćwiczenia, decydują o umiejętnościach językowych Słuchaczy. Ciekawa tematyka lekcji i miła atmosfera zajęć, rozładowują stres związany z przełamaniem bariery językowej.

Lektorzy potrafią zachęcić Słuchaczy do intensywnej nauki języka. Mają też wypracowane i sprawdzone sposoby systematycznego oceniania poczynionych przez nich postępów w nauce. Bieżące powtórki, testy i sprawdziany, nagradzane są często najwyższymi notami, pochwałami i drobnymi upominkami.

Metodycy wspierają naszych lektorów w ich codziennej pracy – udzielają pomocy, porad i wskazówek do prowadzonych przez nich zajęć, w zakresie umiejętnego stosowania odpowiednich metod i technik nauczania. Wszystko po to, by Słuchacze odczuwali satysfakcję i wyraźną korzyść z oferowanych przez nas kursów. Do zadań metodyków należy również kontrola realizacji programu nauczania, założonego dla danego kursu i badanie skuteczności oraz efektywności prowadzonych zajęć.

Wirtualny spacer

doswiadczenie-ikonka

DOŚWIADCZENIE

Nasza szkoła posiada ponad 20 lat doświadczenia w nauczaniu języków obcych na każdym poziomie.

ikona-kursanci

KURSANCI

Mury naszej szkoły językowej każdego roku opuszcza ponad 500 kursantów uczących się wielu języków.

ikona-lokalizacja

LOKALIZACJA

Mieścimy się w samym centrum Opola, dzięki czemu bez problemu dojedziesz do nas z każdej cześci miasta i nie tylko.

ikona-o-nas

O NAS

Na kursach rozwijamy wszystkie sprawności językowe ze szczególnym naciskiem na komunikację werbalną.

ikona-atmosfera

ATMOSFERA

Zajęcia w naszej szkole prowadzone są w pozytywnej i zachęcającej do aktywnego udziału w zajęciach atmosferze.

ikona-lektorzy

LEKTORZY

Nasi prowadzący to zespół doskonałych specjalistów z licznymi certyfikatami poświadczającymi kompetencje.