Warto Nas Wybrać

Gwarantujemy satysfakcję i radość z nauki języków obcych, a przy tym wymierne korzyści – już po roku nauki w naszej szkole będziesz widział wyraźne postępy. W kolejnych latach zdobędziesz wiedzę i umiejętności, pozwalające na swobodne posługiwanie się językiem, którego się uczysz.

Możesz uczestniczyć w kursie języka angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego, francuskiego i rosyjskiego. Na specjalne życzenie organizujemy również kursy innych języków obcych, np. włoskiego czy arabskiego, a także coraz częściej poszukiwany przez obcokrajowców – kurs języka polskiego dla cudzoziemców. Uczymy też języków wschodu – arabskiego, japońskiego i chińskiego!

W naszej szkole znajdziesz kurs odpowiadający Twoim indywidualnym potrzebom i oczekiwaniom, a przy tym dobrany odpowiednio do poziomu znajomości wybranego języka obcego oraz dopasowany do wieku.

Mamy w swojej ofercie zarówno kursy dla przedszkolaków, dzieci w wieku szkolnym i młodzieży, jak i kursy dla studentów oraz osób dorosłych, a także szkolenia językowe dla firm i instytucji, na wszystkich poziomach zaawansowania i o różnym profilu. Są wśród nich kursy dla początkujących i osób z wysoką znajomością języka, przygotowujących się do międzynarodowych certyfikatów oraz specjalistyczne szkolenia z języka biznesu.

Na każdym z poszczególnych kursów stosujemy zróżnicowane i starannie dobrane metody oraz techniki nauczania, adekwatne do wieku, ale także do celu szkolenia i wybranego języka obcego. Dbamy o to, by nasi słuchacze stale “zanurzali” się w języku, który poznają. Dlatego na zajęciach nie używamy języka polskiego. Dzięki temu, z lekcji na lekcję, wszyscy kursanci podnoszą swoje kompetencje, przełamują tzw. „blokadę językową” i otwierają się na świat.

Zawsze też możesz liczyć na wsparcie i pomoc swojego lektora, który chętnie wytłumaczy Ci trudniejszą kwestię, podpowie jak rozwijać swoje umiejętności pomiędzy zajęciami, wskaże odpowiednią lekturę, czy prześle dodatkowe ćwiczenia.

Wirtualny spacer

doswiadczenie-ikonka

DOŚWIADCZENIE

Nasza szkoła posiada ponad 20 lat doświadczenia w nauczaniu języków obcych na każdym poziomie.

ikona-kursanci

KURSANCI

Mury naszej szkoły językowej każdego roku opuszcza ponad 500 kursantów uczących się wielu języków.

ikona-lokalizacja

LOKALIZACJA

Mieścimy się w samym centrum Opola, dzięki czemu bez problemu dojedziesz do nas z każdej cześci miasta i nie tylko.

ikona-o-nas

O NAS

Na kursach rozwijamy wszystkie sprawności językowe ze szczególnym naciskiem na komunikację werbalną.

ikona-atmosfera

ATMOSFERA

Zajęcia w naszej szkole prowadzone są w pozytywnej i zachęcającej do aktywnego udziału w zajęciach atmosferze.

ikona-lektorzy

LEKTORZY

Nasi prowadzący to zespół doskonałych specjalistów z licznymi certyfikatami poświadczającymi kompetencje.