Witamy

Posiadamy 20 letnie doświadczenie w nauczaniu języków obcych. Każdego roku uczy się z nami ponad 500 kursantów. Mamy pomysł na edukację językową dla każdego – zarówno dla dzieci jak i dorosłych, tych początkujących jak i osób bardziej zaawansowanych. Wystarczy się przekonać i wybrać z naszej szerokiej oferty kurs w najbardziej odpowiednim dla siebie wariancie, wpisujący się dokładnie w Twoje potrzeby i oczekiwania.

Mieścimy się w samym centrum miasta, dzięki czemu można do nas dojechać bez problemu z każdego miejsca w Opolu i okolic.

Naszą misją jest dostarczenie wszystkim naszym Klientom wyjątkowej jakościnauczania. Opieramy się na skutecznej metodzie rozwijającej wszystkie sprawności językowe z głównym naciskiem na komunikację werbalną.

Każde nasze zajęcia są zawsze starannie przemyślane i przygotowane, a lektorzy dbają o to, żeby były atrakcyjne, tak by każdy uczestnik kursu chętnie i aktywnie brał w nich udział.

Lektorzy newCosmopolitan są najlepszymi specjalistami na rynku. Cechuje ich pasja, kreatywność i indywidualne podejście do każdego kursanta. Są wśród nich nauczyciele polscy i anglojęzyczni native-speakers. Wielu z nich posiada licencję egzaminatorów zewnętrznych instytucji edukacyjnych tj. MEN, czy Cambridge English Language Assessment.

Wirtualny spacer

doswiadczenie-ikonka

DOŚWIADCZENIE

Nasza szkoła posiada ponad 20 lat doświadczenia w nauczaniu języków obcych na każdym poziomie.

ikona-kursanci

KURSANCI

Mury naszej szkoły językowej każdego roku opuszcza ponad 500 kursantów uczących się wielu języków.

ikona-lokalizacja

LOKALIZACJA

Mieścimy się w samym centrum Opola, dzięki czemu bez problemu dojedziesz do nas z każdej cześci miasta i nie tylko.

ikona-o-nas

O NAS

Na kursach rozwijamy wszystkie sprawności językowe ze szczególnym naciskiem na komunikację werbalną.

ikona-atmosfera

ATMOSFERA

Zajęcia w naszej szkole prowadzone są w pozytywnej i zachęcającej do aktywnego udziału w zajęciach atmosferze.

ikona-lektorzy

LEKTORZY

Nasi prowadzący to zespół doskonałych specjalistów z licznymi certyfikatami poświadczającymi kompetencje.